سومین جشنواره ورزشی کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور

تیم ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مسابقات ورزشی کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور در استان مازندران موفق به اخذ مقام در رشته های انفرادی و تیمی شد.

به گزارش روابط عمومی واحد حراست دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ در مرحله نخست سومین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور که از تاریخ 7 لغایت 9 فروردین 1401 طبق آمایش سرزمینی و بصورت همزمان در 10 کلان منطقه برگزار گردید،  تیم ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان موفق به اخذ مقام در رشته های انفرادی و تیمی شد.

در این دوره از رقابت ها و در بخش منطقه 1 (شمال کشور) که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار گردید، 35 نفر از کارکنان حراست دانشگاه علوم پزشکی گیلان حضور یافتند که در 6 رشته ورزشی فوتسال، والیبال، شنا، دو و میدانی، آمادگی جسمانی و دارت به صورت انفرادی و تیمی با دیگر استان های شرکت کننده به رقابت پرداختند.

در این مسابقات و در رده ی انفرادی، محمدرضا اقدامی مقام اول رشته آمادگی جسمانی، افشین سجاد پور مقام اول رشته دو و میدانی و محمد علی محبوب خیرخواه، قهرمان آقائی و راستین رخساری به ترتیب موفق به کسب مقام دوم و سوم در رشته شنا شدند. همچنین در رده مسابقات تیمی، تیم والیبال و فوتسال دانشگاه علوم پزشکی گیلان مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود نمودند.

گفتنی است مرحله کشوری این دوره از رقابت ها بین نفرات برتر دورنخست، در ماه های آتی برگزار خواهد شد.

{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سیستم
عکاس

مدیر سیستم

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 28 فروردین 1401